Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Kokossssss napsal(a):

Chápu, chápu... Mám ještě jeden dotaz, proč jste cca před 4 týdny psali, že FD končí, nebo tak něco?

Nekončí. Skončil akurát u spoločnosti SQ nakoľko celé YQ presunula do base fare.

0 Citovat

FRA-JFK s SQ má stále 75% v YQ... není to výše zmíněný hint? :)

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

FRA-JFK s SQ má stále 75% v YQ... není to výše zmíněný hint? :)

Myslíš hint na C se *A?

0 Citovat

Studuji, studuji, překládám, překládám, .... a zatím jsem se nedozvěděl, co je nejlepší přidat jako "ocásek" Krátký let, který je skoro vždy levný nebo delší s nízkou základní cenou a vyšším palivovým příplatkem...? Nebo je to jedno?

0 Citovat

@Kokossssss Obecně čím kratší tím lepší (do 1h)
@David Hintem nemyslíš to, že skončil u SQ ne? Pak další je na předchozí stránce, ale tam je C2e a C2c do C1

0 Citovat

Musím se přiznat, že jsem jeden z těch, které luštění letišť v daném regionu vyloženě nebaví :) jak tu zaznělo, jedná se o tisíce kombinací a na to nemám po celodenním hledání klasických akcí energii ani náladu.

Závidím těm, kdo už v FD mají nezbytné know–how a hledání je pro ně otázkou desítek minut, nikoliv hodin. :)

0 Citovat

@David Eisel a nebo měsíců jako já :D

0 Citovat

Další dotaz - Pro funkční "ocásek" je potřeba řídit se jen pravidly v "Category 10: Combinability" nebo jsou důležité i ostatní kategorie? Jo a platí to stejné jako pro základní let i pro ten "ocásek"? (myslím tím pravidla, že se může kombinovat jen s určitým letem...) Díky za odpovědi

0 Citovat

Logicky by to tak mělo být :) eoe permitted.

0 Citovat

Okay, díky. Ještě mi přišlo na mysl, eoe permitted, jasná věc, ale jaký význam má potom add-on?

0 Citovat

Zrušili SQ palivo nebo ne? Zase to vypadá na pěkný kolotoč...
http://www.momondo.de/flightsearch/?Search=true&TripType=4&SegNo=3&SO0=OSR&SD0=PRG&SDP0=08-02-2018&SO1=ZRH&SD1=SIN&SDP1=02-03-2018&SO2=SIN&SD2=ZRH&SDP2=09-03-2018&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Zrušili SQ palivo nebo ne? Zase to vypadá na pěkný kolotoč...
http://www.momondo.de/flightsearch/?Search=true&TripType=4&SegNo=3&SO0=OSR&SD0=PRG&SDP0=08-02-2018&SO1=ZRH&SD1=SIN&SDP1=02-03-2018&SO2=SIN&SD2=ZRH&SDP2=09-03-2018&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

Zrušiť to určite zrušili. Čo sa týka toho ZUR nie som si istý či to tam takto bolo celú dobu alebo nie. Ale všade inde nie je žiadne YQ.

0 Citovat

mali to postupne rusit... pozri v rules, dokedy plati fare... predpokladam ze ked vyprsi tak to nahradia

1 Citovat

a to s tím SQ 1x např ta MLA co se objevila vcera na f4f, tak je tam jakysi komentař u članku dole, že SQ mají nějaké nové podmínky a že by mohli chtit doplatit YQ i když samo musíš 1x proletět a tak vlastně správně tu letenku využiješ..to strašení ten komentář je nějaký fake nebo...?

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Zrušili SQ palivo nebo ne? Zase to vypadá na pěkný kolotoč...
http://www.momondo.de/flightsearch/?Search=true&TripType=4&SegNo=3&SO0=OSR&SD0=PRG&SDP0=08-02-2018&SO1=ZRH&SD1=SIN&SDP1=02-03-2018&SO2=SIN&SD2=ZRH&SDP2=09-03-2018&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

Toto bolo naozaj nutne sem postnut?

0 Citovat
toMas napsal(a):

a to s tím SQ 1x např ta MLA co se objevila vcera na f4f, tak je tam jakysi komentař u članku dole, že SQ mají nějaké nové podmínky a že by mohli chtit doplatit YQ i když samo musíš 1x proletět a tak vlastně správně tu letenku využiješ..to strašení ten komentář je nějaký fake nebo...?

Nie, fake to nie je. Viacerí ľudia s tým mali nedávno problémy i keď tam nešlo o takýto 1x. Rozhodne by som to, ale nekupoval. Ak hej, tak treba rátať s tým, že sa môže stať denied boarding, doplatenie paliva alebo zrušenie rezervácie.

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Nie, fake to nie je. Viacerí ľudia s tým mali nedávno problémy i keď tam nešlo o takýto 1x. Rozhodne by som to, ale nekupoval. Ak hej, tak treba rátať s tým, že sa môže stať denied boarding, doplatenie paliva alebo zrušenie rezervácie.

s tymto suhlas, SQ by som sa vyhybal... a nie strasenie to neni, vies si to dohladat sam vo fare Rules, su tam tam dalsie problemy
@guesswho, plz napis mi PM,

0 Citovat

@matio páni programátori už mesiac nevedia naprogramovať súkromné správy :-D (hire me!)

0 Citovat
guessWho napsal(a):

@matio páni programátori už mesiac nevedia naprogramovať súkromné správy :-D (hire me!)

@guess na FT predpokladam si? :)

0 Citovat

tedy SQ radši vynechat.. a co třeba WY a ten případ kde se tam taky vyskytuje LG + MH (nemaskuju, taky to je na hodně stránkách venku)? To je snad nezávadné, ne?

0 Citovat

Někdo schopný, kdo by mi vysvětlil proč??? :-) http://www.momondo.cz/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=MLA&SD0=MNL&SDP0=15-06-2017&SO1=MNL&SD1=MLA&SDP1=13-07-2017&AD=3&TK=FLX&DO=false&NA=false

0 Citovat

Vidím Turkish za 55 tis.

0 Citovat

stačí tam vybrat economy,jinak taky by mě zajímalo o co jde :) Podle mě normální zpátečka

0 Citovat

Ach tak, to je o stránku dříve. 1x u Singapurců, kteří mají ještě zbytek tarifu s palivem přes ZRH
http://www.momondo.cz/flightsearch/?Search=true&TripType=4&SegNo=2&SO0=MLA&SD0=MNL&SDP0=15-06-2017&SO1=MNL&SD1=ZRH&SDP1=13-07-2017&AD=3&TK=ECO&DO=false&NA=false

0 Citovat

cena nie je zla, ale presun na Maltu a noc v Zurichu to trosku predrazi :D

0